KONST / Litografier / Färglitografi 14245429
nr 1424 5429
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Signerad, numrerad 123/200. Färglitografi, bildmått: 63x45, yttermått inklusive ram: 79x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:16:41
150 kr
250 kr
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou